Кулеба розповів, чи піде Україна на закриття кордонів через штам Дельта

1072

Україна поки не планує закривати кордони через поширення нового штаму коронавірусу Дельта. Однак, щоб стримувати його, правила в’їзду були посилені.

Про це в середу, 18 серпня, розповів голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі “Сніданку з 1+1”. Проте, за його словами, це питання не стоїть на порядку денному, – пише Оbozrevatel.

Кулеба зазначив, що в разі погіршення ситуації з коронавірусом у країні введуть жорсткіші заходи. Відзначимо, що в Україні станом на 18 серпня діє “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

Додамо, що штам коронавірусу Дельта вперше зафіксували восени 2020 року в Індії, тому його тривалий час називали індійським. Мутація поширилася в Індії, а потім і в інших країнах світу. Станом на середину липня 2021 року штам Дельта зафіксували в 111 країнах світу, передає ВВС.

За результатами попередніх досліджень, цей варіант коронавірусу в 1,6 раза більш заразний від британського Альфа. Крім того, ризик важкого перебігу захворювання під час інфікування збільшується в 1,45 раза. Водночас симптоми в разі зараження Дельтою класичні для COVID-19.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини