Кравець зізналася, чому пішла з “Жіночого Кварталу”

1360

Акторка “Кварталу 95” Олена Кравець розповіла причину виходу з “Жіночого кварталу”.

Зірка також прокоментувала чутки про те, що, мовляв, вона залишає “Вечірній Квартал”, передає Обозреватель.

Так, під час шоу “Ліпсінк баттл”, де Кравець втілилася в співачку Тіну Тернер і виконала її хіт Simply the best, вона розповіла про зміни в її житті. За словами акторки, вона йде з “Жіночого Кварталу”, але тільки на сезон.

“Із “Жіночого Кварталу” я, так, пішла. Я цей сезон пропускаю, бо багато дуже всього: “Вечірній Квартал”, за хлопцями треба… Ні, з “Кварталу” я не йду”, – прокоментувала своє рішення зірка.

Варто зазначити, Олену Кравець вважають засновницею “Жіночого Кварталу”. 2018 року вона очолила розважальний телепроєкт від студії “Квартал 95”. Окрім того, Кравець також є однією з учасниць “Жіночого Кварталу” – артистка виступає на одній сцені з дівчатами і грає гумористичні сцени.

Олена Кравець – українська акторка. 2000 року Олена стала учасницею і адміністративною директоркою колективу “студії Квартал 95”. У 2014 і 2015 роках входила в список “100 найвпливовіших жінок України” за версією журналу “Фокус”, 2016 року увійшла в список “ТОП-100 найуспішніших жінок України” за версією журналу “Новий час”.