“Хороша річ MLRS”: Зеленський розповів про знищення складу ракет РФ, якими бомбардували Харків

312

Президент повідомив, що ЗСУ й далі знищують склади, бази, переправи та штаби окупантів.

Президент Володимир Зеленський розповів, що українські захисники знищили ворожий склад, де зберігалися ракети, якими бомбили Харків, передає ТСН.

Про це глава держави розповів у своєму традиційному відеозверненні увечері 5 вересня.

Зеленський запевнив, що ЗСУ продовжують “послідовно, дуже ретельно й акуратно” знищувати склади, бази, переправи, штаби окупантів.

“Російська армія прийшла на територію України, не чекаючи спротиву. А втече звідси, не маючи жодної іншої надії на порятунок”, – сказав він.

Зеленський вкотре подякував українським захисникам і захисницям, розвідці, СБУ, які роблять усе, щоб окупантам щодня ставало дедалі складніше перебувати в Україні.

Також він подякував жителям тимчасово окупованих територіях, які допомагають українській армії знищувати об’єкти загарбників.

“А особливо хочу сьогодні подякувати бійцям однієї з наших реактивних артилерійських бригад, які своїм влучним вогнем знищили саме той російський склад, з якого окупанти брали ракети С-300 для бомбардування Харкова. Хороша річ MLRS. Дякую, наші герої!”, – додав глава держави.

Президент запевнив, що окупанти обов’язково отримають відповідь і за сьогоднішній ракетний удар по Кривому Розі, і за постійні обстріли Зеленодольська, обстріли Нікополя, Чернігівської й Сумської областей, Харківщини, міст Донбасу та всієї нашої території.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини