Хомчак назвав ЗСУ щитом Європи

915

Збройні сили України за останні роки стали справжнім щитом Європи, а наша країна – активним контрибутором євроатлантичної безпеки.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак у своєму зверненні з нагоди дня створення Організації Північноатлантичного договору. Заяву Хомчака було опубліковано на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook, пише Обозреватель

Головнокомандувач Збройних сил, зокрема, нагадав, що Організацію Північноатлантичного договору було створено 4 квітня 1949 року для встановлення миру і стабільності на планеті після Другої світової війни.

“У лютому 2014 року вперше з повоєнних часів міжнародно визнані кордони в Європі було порушено. Російська Федерація тимчасово окупувала і спробувала незаконно анексувати Крим і Севастополь, окупувала частину території суверенної держави і розв’язала криваву війну”, – йдеться в заяві Хомчака.

За його словами, те, що трапилося, не тільки об’єднало українців, а й переконало в необхідності вступу до Північноатлантичного альянсу.

Хомчак додав, що наразі ЗСУ активно співпрацюють із НАТО з усіх ключових напрямів оборонної реформи.

Зокрема, 2021 року українські військові візьмуть участь у 15 багатонаціональних навчаннях за межами України і 9 – на її території. Також держава продовжує участь у міжнародних операціях під проводом НАТО в Косово та Афганістані. Крім того, розглядається питання про приєднання до місій в Іраку і Середземному морі.

“Вступ нашої держави до НАТО зміцнить не тільки Україну – він так само посилить Організацію Північноатлантичного договору. За останні роки ЗСУ стали справжнім щитом Європи, а наша країна – активним контрибутором євроатлантичної безпеки. Вітаю партнерів із річницею створення Альянсу і бажаю, щоб мир і стабільність у всьому світі було відновлено”, – резюмував головнокомандувач ЗСУ.
Хомчак зазначив, що наразі ЗСУ активно співпрацюють із НАТО
Хомчак: вступ до НАТО зміцнить не тільки Україну – він так само посилить Організацію Північноатлантичного договору

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини