Хасиди спробували “прорватися” до України зі сторони Білорусі (фото)

2035

Понад тисячу хасидів прибули 14 вересня до українсько-білоруського кордону в пункт пропуску “Нові Яриловичі”, щоб потрапити на святкування Рош га-Шана (єврейський Новий рік) до Умані.

Як повідомляється на сайті Державної прикордонної служби, глава відомства Сергій Дейнеко зустрівся з групою іноземців, які хочуть в’їхати до України (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Зазначається, що він показав постанову Кабінету міністрів про обмеження для в’їзду іноземців.

Дейнеко також закликав іноземців поважати закони і правила України, які регламентують перетин кордону.

На українсько-білоруському кордоні зібралися сотні хасидів.

Українські прикордонники запобігли прориву хасидів.

Він додав, що прикордонники не допустять спроб порушення кордону. Через це ДПСУ задіяла резерви – співробітників Нацполіції й Нацгвардії. У Держприкордонслужбі уточнили, що ситуація контрольована.

Також громадян попередили про те, що рух через пункт пропуску “Нові Яриловичі” залишається обмеженим. Таке рішення українські прикордонники були змушені ухвалити, оскільки прибулі іноземці фактично зайняли проїжджу частину, що призводить до ускладнення руху автомобілів і може нести загрозу життю громадян.

Прикордонники задіяли резерви.

Хасиди зайняли дорогу біля пункту "Нові Яриловичі".

Очільник ДПСУ пояснив хасидам заборону в'їзду.

Зі свого боку “Белта” уточнює, що на території прикордонних з Україною районів перебуває близько 1,5 тисячі хасидів.

Водночас, інформоване джерело у правоохоронних органах повідомило , що на даний момент ситуація на кордоні повністю контролюється.

“Ніяких пригод поки не зареєстровано – паломники не намагаються прорватися. Вони знаходяться на лінії між двома державами – тобто, їх випустили з Білорусі, але не впускають в Україну. На місці зібрані додаткові сили правоохоронців, які, втім, поки не залучаються”, – розповіло джерело.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини