Хайп дорожчий за життя: Єрмак і Подоляк розкритикували оприлюднення роботи ППО

385

Блогери та чиновники намагаються підвищити рівень цитування в ЗМІ.

Деякі українські чиновники ОВА, мери ти блогери в соцмережах навіть на 15 місяц повномасштабної війни та надзвичайно високого рівня ракетної небезпеки продовжують публікувати роботу ППО.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав радник голови ОП Михайло Подоляк, – пише ТСН.

За його словами, вже багато разів через всі можливі засоби комунікації було зазначено, що не можна публікувати работу ППО, фотографії з місць падіння ракет, перелік об’єктів атаки тощо.

“Хайп дорожчий за життя? Попри велику конвенційну війну держава не обмежувала свободу слова та не вводила цензуру. Кожен і досі може вільно збирати та поширювати інформацію, яка не несе загрози національній безпеці та обороні. Але розповсюдження критичної інформації вже схоже на злочинну недбалість, а у випадку з представниками влади – на зловживання інформацією, до якої у них є доступ ex officio. Зрозуміло, що це підвищує активність та цитування. Але ж точно чужі життя не повинні бути платою за підвищені індекси цитування”, – розповів Михайло Подоляк.

Вкотре наголосив про це і голова ОП Андрій Єрмак.

“Дещо дивує безвідповідальність деяких людей, які заради переглядів в соцмережах продовжують публікувати фото та відео роботи ППО. Ми постійно кажемо про загрози від таких дій та відповідальність за них. І ці загрози стосуються кожного.  Ще раз наголошую, такі дії є шкідливими.  Вони несуть загрозу обороноздатності”, – підкреслив Єрмак.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини