Був для рідних справжнім сонцем: у боях за Україну віддав життя воїн “Ворон” із Чернігівщини (фото)

871

У боях за Україну поблизу населеного пункту Нескучне Донецької області загинув солдат Ярослав Козерецький із позивним “Ворон”. Герой був родом із села Яблунівка Носівської громади на Чернігівщині.

Сумну звістку повідомили у Facebook Носівської міської ради. Боєць був мобілізований 13 січня 2023 року. Навчався в Гончарівському навчальному центрі у складі І танкової бригади, після чого був передислокований на Схід, – пише OBOZREVATEL.

“26 травня під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі на вірність народу України, Ярослав Козерецький загинув поблизу населеного пункту Нескучне, Донецької області”, – йдеться у повідомленні.

У міськраді висловили співчуття родині полеглого Героя. У нього залишилася мама, цивільна дружина та дві доньки. Про Козерецького згадують як про надзвичайно добру, щиру та відкриту людину.

“Він був для своїх найрідніших сонцем, яке зігрівало і оберігало. Він часто телефонував, навіть з “нуля”. Останній дзвінок був увечері 25. А вже наступного дня був дзвінок від командира роти, який змінив за одну секунду все життя цілої родини…” – повідомили у міськраді.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини