Каратист Станіслав Горуна завоював бронзу на Олімпіаді в Токіо

1089

Український каратист Станіслав Горуна став бронзовим призером Олімпійських Ігор у Токіо. Горуна завоював “бронзу”, виступаючи у вазі до 75 кг.

Горуна став другим представником України, який гарантував собі медаль на Олімпіаді-2020. Українець пройшов у плей-оф, посівши друге місце в своїй групі, передає інформаційне агенство UNN.

Суперником Горуни у півфіналі став італієць Луїджі Буза. Італійський спортсмен — один із найтитулованіших каратистів світу: 6-разовий призер світових першостей, а також 14-разовий призер чемпіонатів Європи.

У сутичці Горуни та Бузи уперед вийшов італійський каратист — йому зарахували “юко” (1 очко). Українець мав можливість вийти уперед, виконавши удар у тулуб. Однак після перегляду відеоповтору йому не зарахували прийом ваза-арі.

Одразу ж після цього Буза вийшов уперед, здобувши ще одне очко. А через кілька секунд рахунок став 3:0. Італієць втримав результат і переміг українця — у Горуни “бронза”.