Карантин в Україні через COVID-19. У МОЗ рекомендують обмежити роботу закладів громадського харчування

837

Таке обмеження запропонував очільник МОЗ.

Про це повідомляє: ТСН

Коронавірус крокує планетою. Головні події, пов’язані з боротьбою проти недуги, за останню добу
ускладнення епідемічної ситуації пов’язаної з COVID-19, можуть обмежити свою роботу заклади громадського харчування. Досвід іноземних країн свідчить, що цей спосіб, є дієвим під час боротьби з новим типом інфекції.

Таку можливість 15 березня запропонував розглянути міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

“Досвід іноземних країн говорить, що закриття закладів громадського харчування – дієвий захід у боротьбі з коронавірусом. Вважаю, що нам потрібно діяти на випередження, чітко та рішуче. Саме тому доцільним було б розглянути  можливість обмеження роботи закладів громадського харчування через коронавірус”, – сказав голова МОЗу під час обговорення законопроєкту про протидію COVID-19.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

У Києві через коронавірус обмежать масові заходи та зачинять розважальні центри
концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

На всій території України для протидії коронавірусу офіційно запровадили карантин
Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього

В Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини