“Їм соромно”: дружина Бєднякова зізналася, що її найкращі подруги з РФ, і розповіла про конфлікт з росіянином у США

835

Українська телеведуча та акторка Анастасія Коротка, яка зараз проживає в Америці з двома дітьми від шоумена Андрія Бєднякова, чесно розповіла, що вона давно спілкується з подругами з Росії. За словами знаменитості, вони підтримують Україну та шкодують, що є громадянами РФ.

Про це ексведуча “Орел і Решка” розповіла в інтерв’ю Славі Дьоміну. Зірка зазначила, що її подруга також облаштувалася в США, допомагає їй і українцям, які змушені були залишити рідну країну у зв’язку з війною, передає Обозреватель.

“У мене дві мої близькі подружки – росіянки. Одна – політична біженка, давно вона поїхала з Росії. Вона брала участь у демонстраціях, спонсорувала їх, мала активну позицію. Їм з чоловіком небезпечно було залишатися у РФ. Вони поїхали до Америки, попросили укриття. Вона каже: “Я не знаю, що з цим паспортом робити. Так, я росіянка, але що я можу вдіяти?”. Вона дуже нас підтримує. Ця дівчина дружина мого друга, він українець… Їм соромно”, – поділилася кохана Бєднякова.

Також Настя згадала – вона іноді зустрічає росіян у США, але намагається не йти з ними на контакт. Якось акторка їхала з таксистом родом із країни-агресора. Вона трохи посварилася з чоловіком, попросивши мовчки доїхати до місця призначення.

“Один таксист їхав, я сіла, розумію, що слов’янська зовнішність. І він такий: “А ви звідки?”. Я: “З України”. Він каже: “Я нічого не маю проти”. Я говорю: “Ну і слава богу… Доїдьмо мовчки”. Він намагався розмовляти, дякую богу, що їхати треба було п’ять хвилин. Це була ніч, я вже нікуди не вискочила б з таксі. Перед виходом він мені щось сказав. Це один був такий випадок. Коли мені було дуже неприємно, я рідко грубо відповідаю, але тут я нагрубила”, – емоційно висловилася Коротка.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини