Гребенщиков: На Україні живуть мільйони людей, вихованих на російській культурі

1164
Борис Гребенщиков © Валерій Шарифулін/ТАСС

Російський музикант Борис Гребенщиков пояснив, що кожен рік приїжджає з концертами до України, оскільки тут живе багато людей, вихованих на російській культурі.

Гребенщиков вважає, що його музика ріднить Україну з Росією

Про це інформує УП.

До окупованих Криму, Донецька та Луганська лідер гурту “Аквариум” теж готовий завітати, якщо його запросять та забезпечать умови для виступу.

У цьому 64-річний артист запевнив “ТАСС“.

“Там (в Україні) живуть мільйони людей, вихованих на російській культурі. Яке ми маємо право позбавляти їх того, що ріднить іх із Росією? Принаймні я не готовий під цим підписатися”, – зазначив Борис.

Зі слів Гребенщикова, до Криму він у останні роки не їздив лише тому, що звідти “після березня 2014-го не надходило жодної розумної пропозиції щодо гастролей”.

“Зроблять – поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, адже в мене півжиття минуло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать усе необхідне для виступу”, – заявив артист.

Те, що після цього в’їзд до України йому може бути закритий, Бориса не лякає.

“Розумні люди завжди знайдуть можливість домовитися, а з придурками спілкуватися не збираємось. Ми ж не до політиків їдемо, а до глядачів, котрих за ці роки й на Україні менше не стало, запевняю вас”, – сказав музикант.

Артист вважає політику “сміттям і лушпинням”, і тому він не ходив на нещодавні вибори. А ще він назвав “катами” Сталіна та Леніна, а те, що вони продовжують лежати на головній площі Росії – “ганьбою та злочином”.

До слова, прокоментував Гребенщиков і свою госпіталізацію, яка в березні так нажахала його фанів. Як сказав артист, до хронічного бронхіту тоді приєднався вірус.

Нагадаємо, навесні 2014-го року музикант закликав російську владу перестати “брехати своєму народові заради примарної сьогоднішньої вигоди”. Гребенщиков заявляв, що “не бачить ніяких проблем між Росією і Україною” і закликав вирішувати всі питання відповідно до міжнародного права.

Фото з Facebook Гребенщикова

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини