Гордість нації: Горбунов, Кароль та Сумська привітали Олександра Усика з перемогою

1529
усик

Український боксер став абсолютним чемпіоном світу.

За перемогою українця Олександра Усика над росіянином Муратом Гассієвим у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії слідкували й зіркові прихильники боксу.

Так, Усика, який став абсолютним чемпіоном світу, з тріумфом першими привітали Юрій Горбунов, Ольга Сумська і Тіна Кароль.

Ольга Сумська

“Олександр Усик чемпіон світу! Дякуємо, Сашо, за перемогу!”

Юрій Горбунов

“Браво Олександре! Гордість нації!”

Браво Олександр!!гордість нації!!!

A post shared by Gorbunov Yuriy (@gorbunovyuriy) on

Тіна Кароль

“Герой! Гордість! Вітаю”

 

Щоправда, на противагу радісним повідомленням з’явилися й ті, хто обурювався самому факту перебування українського боксера у Москві, звинувачували спортсмена у заробітчанстві на території Росії.

Лідер гурту Pianoбой Дмитро Шуров дуже чітко описав своє невдоволення тим, що він побачив. На своїй сторінці у Facebook музикант залишив пост, у якому висловив думку щодо невдоволених присутністю Усика на території країни-агресора.

“Мене бомбить. Назвіть мені ще одну націю, яка, отримавши абсолютного чемпіона від імені своєї країни, буде ще чогось від нього вимагати, замість того, щоб все для нього зробити, що він захоче, назвати його іменем вулиці і школи?”.

Сьогодні вранці Дмитро Шуров прокоментував свій пост у “Сніданку з 1+1”.

“Про те, що українці думають про Усика, нікому не цікаво. В цьому конфлікті, в якому ми зараз, України як такої немає, просто люди в світі не знають і тому кожен шанс для нас якось заявити про себе, показати людям в світі, що ми рухаємося в цивілізований бік, що в нас є спорт, культура, музика, для нас дуже важливо. Мене дуже дратують ситуації, в яких Україна не користується цими можливостями”, – заявив Шуров.


Нагадаємо, у ніч проти 22 липня у Москві відбувся фінал Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між українцем Олександром Усиком та росіянином Муратом Гассієвим. Усик переміг у 12-раундовому бою за очками та став абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі.

Українець став четвертим боксером у світовій історії, кому це вдавалося. До нього це робили Бернард Хопкінс, Теренс Кроуфорд та Джермейн Тейлор. Українець залишається непереможним, він не зазнав жодної поразки у професійному боксі, тоді як для Мурата це перший програний бій у кар’єрі.

Джерело: 1+1

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини