Cashback в Україні: сервіси, які допоможуть економити при покупках в інтернеті

1937
кешбек
Як економити за допомогою кешбеку - фото 1
Фото з відкритих джерел

Кешбек – можливість отримувати грошову винагороду за будь-яку покупку. Зараз ці сервіси набувають популярності серед тих, хто віддає перевагу покупкам у мережі. Радіо МАКСИМУМ розповіло вам про найкращі сервіси, які допоможуть економити не виходячи з дому.

Кешбек – це повернення частини вартості кожної вашої покупки. Це не означає, що магазини займаються благочинністю. Все значно простіше: вони платять гроші сервісам за те, що вони залучають нових клієнтів, а ті, у свою чергу, діляться заробленим із вами.

Як користуватися кешбеком?

Користуватися кешбек-сервісами дуже просто - фото 264521
Фото з відкритих джерел

Для початку потрібно вибрати перевірений сервіс і залогінитися в ньому (про них ми розповімо далі). У вашому персональному кабінеті або на сайті буде посилання на плагін для браузера, який необхідно завантажити та встановити. Саме за допомогою нього можна буде отримувати інформацію про наявність кешбеку при покупці з того чи іншого сайту.

У чому користь використання кешбеку?

Кешбек дозволить економити під час покупок - фото 264522
Фото з відкритих джерел

Усе просто: ви й так купуєте певні товари, але з цими сервісами отримуєте ще й певну суму на свій рахунок. Це може бути як 5% від суми, так і значно більше. Просте калькулювання: ви обрали смартфон за 5000 гривень на AliExpress з кешбеком 5% – це означає, що ви отримаєте 250 гривень на свій рахунок. Щоправда, на таких майданчиках як AliExpress, гроші з’являться на вашому рахунку лише тоді, коли ви підтвердите той факт, що товар прийшов.

Як вибрати кешбек-сервіс?

Виберіть сервіс з найкращою відсотковою ставкою - фото 264524
Фото з відкритих джерел

Передовсім варто звернути увагу на відсоткову ставку, яку обіцяють вам при покупці на тому чи іншому сайті. Якщо ви часто купуєте на певних порталах – перевірте, чи є в них партнерська угода з сервісом, який вам припав до душі.

Також гляньте на мінімальний поріг виплати (мінімальна сума, яку треба накопичити, щоб її можна було вивести на карту), а також на термін очікування підтвердження. Будьте готові до того, що іноді доведеться трохи почекати. В середньому термін складає приблизно 14-30 днів, але буває й довше.

Порада: кешбеки також поширюються на авіакомпанії та сервіси бронювання помешкання. Якщо ви любите самостійно формувати маршрут – кешбеком користуватися необхідно!

Чи безпечні кешбек сервіси?

Усі кешбек-сервіси безпечні для покупців - фото 264525
Фото з відкритих джерел

Єдине, чим ви ризикуєте – те, що вам просто не повернуть певний відсоток від замовленого товару. В решті випадків усе максимально безпечно. Єдине, що вам потрібно знати точно – те, хто бере участь в кешбек-угоді.

Загалом у цьому процесі залучені чотири сторони: онлайн-крамниця – партнерська мережа – cashback-сервіс – покупець. Цей ланцюг і є причиною того, що іноді потрібно трохи почекати, поки ваші гроші з’являться на рахунку.

Для чого кешбенк магазинам?

Усе надзвичайно просто: це альтернатива бонусним картам, де накопичуються відсотки від ваших покупок. Магазини хочуть залучити не просто покупців, а тих, хто всі наступні покупки буде здійснювати саме на їхній платформі. Також кешбек та інші варіанти знижки суттєво збільшують середній чек.

Найкращі сервіси для отримання кешбеку

LetyShops
LetyShops – надзвичайно популярний сервіс - фото 264527
LetyShops – надзвичайно популярний сервіс
Найпопулярніший кешбек-сервіс. Він виплачує покупцю 70% від суми, яку йому надає магазин за залучення клієнтів. Тобто його заробіток – 30%, але враховуючи кількість користувачів – LetyShops заробляє достатньо для того, щоб бути таким щедрим з кожним із нас.

PayBack.ua
PayBack.ua зібрав максимум українських магазинів і сервісів - фото 264528
PayBack.ua зібрав максимум українських магазинів і сервісів
Цей сервіс потішить наявністю програми лояльності: більше покупок – більший кешбек. Також є можливість накопичувати кошти в різних валютах. PayBack.ua іноді проводить акції, які дозволять суттєво зекономити. Особливо актуальним є й той факт, що тут досить багато українських магазинів.

Smarty.Sale
Smarty.Sale – ще один зручний варіант - фото 264526
Smarty.Sale – ще один зручний варіант
Ще один надійний сервіс кешбеку. Серед його особливостей – незначний поріг мінімального виводу коштів з віртуального рахунку, а також велика кількість українських магазинів.

Сервіси кешбек не будуть працювати, якщо у вас активний AdBlock, тому потурбуйтесь про те, щоб потрібні вам сайти були в білому списку цього плагіна. Це дозволить не залишитися без приємних бонусів.

Джерело: МАКСИМУМ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини