Гончарук перед своєю відставкою таємно збирав міністрів

700

Олексій Гончарук у підвальному приміщенні організації, де раніше працював, збирав частину міністрів свого уряду, де розповів, що невдовзі втратить посаду прем’єр-міністра.

Про це пише “Українська правда”

28 лютого прем’єр таки зрозумів, що його роботі в Кабміні прийшов кінець.

Того дня він зібрав в таємному форматі частину міністрів – на Подолі в офісі організації BRDO, з якої колись прийшов у Зе!команду. Зустріч була настільки закритою, що урядовці сиділи в підвальному приміщенні – у єдиній кімнаті офісу, де немає вікон.

Гончарук розпочав із зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. Як розповідає очевидець, колишній прем’єр поділився підсумками розмови з президентом – зрозумів, що незабаром втратить посаду. Президент, начебто, готовий залишити всіх їх в наступному уряді, крім Володимира Бородянського – колишнього міністра культури, молоді та спорту.

На зустріч колишній очільник Кабміну запросив приблизно чверть членів уряду. Серед них був тодішній міністр енергетики Олексій Оржель, міністр юстиції Денис Малюська, віцепрем’єр Дмитро Кулеба, міністр культури Володимир Бородянський, міністр інфраструктури Владислав Криклій та міністерка освіти Ганна Новосад.