Голова військового комітету НАТО приїхав в Україну

1416

Голова військового комітету НАТО Стюарт Піч прибув з візитом в Україну.

Із ним вже зустрівся Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак в середу, 7 квітня, в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Хомчак підкреслив, що візит глави військового комітету НАТО є “переконливим свідченням” уваги, яку керівництво Альянсу приділяє питанням розвитку відносин стратегічного партнерства України та Альянсу.

Відзначається, що Хомчак і Піч обговорили ситуацію в районі проведення операція Об’єднаних сил та загальну безпекову обстановку довкола України. Також вони обговорили стан реформування Збройних Сил і трансформацію системи підготовки відповідно до підходів НАТО.

“Голова Військового комітету НАТО запевнив українську сторону у подальшій підтримці України з боку Північноатлантичного Альянсу”, – йдеться у повідомленні пресцентру Генштабу.

Підкреслимо, що голова Військового комітету представляє на основі консенсусу думки усіх начальників генеральних штабів країн НАТО, а також є головним військовим радником генсека Альянсу та інших вищих органів НАТО.
Окрім того, він координує порядок денний та обговорення військового комітету, працює над узгодженням різних позицій держав-членів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини