Франківська блогерка відсвяткує повноліття за 3 мільйони (фото)

6183

Блогерка з Івано-Франківська відсвяткує свій день народження 12 квітня. Вже місяць триває підготовка до масштабного святкування: зустріч із організаторами, відвідування локацій та узгодження меню. Проте дівчина більшість деталей продовжувала тримати у таємниці від підписників.

Ратуша повідомляє, що своє повноліття Вербинець відсвяткує у приватному аеродромі “Underhill” у Підгір’ї.

Запрошено велику кількість друзів та знайомих блогерки. У своїх Instagram-історіях вони почали ділитись фотографіями із запрошеннями:

“ПРИГОТУЙСЯ ВИПУСТИТИ СВОЮ НЕСАМОВИТУ ЕНЕРГІЮ, АДЖЕ Я ЗІБРАЛА ГОЛОВНИХ СЕЛЕБРІТІ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І ШОУ-БІЗНЕСУ, ЩОБ ВЛАШТУВАТИ ШАЛЕНЕ СВЯТО. ЛИШЕ НА ОДИН ВЕЧІР MY HAPPY PLACE ПЕРЕЇЖДЖАЄ НА СЕКРЕТНУ ЛОКАЦІЮ. ЗАПРОШУЮ ТЕБЕ БУТИ ЗІ МНОЮ У ЦЕЙ ЧАС”, – відзначено у запрошенні.

Також зазначено, що обов’язковим є парадний дрес-код: смокінг та сукня.

Раніше дівчина повідомляла, що на свято витратить чималу суму грошей.

ДУЖЕ БАГАТО ГРОШЕЙ Я ВИТРАЧУ НА СВОЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ДУЖЕ БАГАТО! БІЛЬШЕ, НІЖ НА СВОЮ МАШИНУ І БІЛЬШЕ, НІЖ НА СВОЮ КВАРТИРУ. Я ХОЧУ ДЛЯ СЕБЕ ЗРОБИТИ ТАКІ 18 РОКІВ, ЯКІ Я НЕ ЗАБУДУ НІКОЛИ В ЖИТТІ. І ЯКІ НІХТО З МОЇХ ГОСТЕЙ НЕ ЗАБУДЕ НІКОЛИ В ЖИТТІ!” – вказала блогерка.

Також стало відомо, що вчора свій День народження відсвяткував хлопець блогерки – Денис Притула. Юлія привітала його з 22-річчям разом із компанією друзів.

А сьогодні дівчина влаштувала сюрприз – святковий обід на двох.

Під замовлення особистий шеф-повар готував страви для пари.

“ПЕРША СТРАВА ДЛЯ НАС – ЦЕ БОРЩИК, САЛО, САЛАТИК. А НА ДРУГУ СТРАВУ БУДУТЬ МЕДАЛЬЙОНИ З КАРТОПЛЕЮ. НАС ЧЕКАЄ ЩЕ ДЕСЕРТ ТА ЯГІДНИЙ ТОРТ, ЯКИЙ ВІН ЛЮБИТЬ”, – додала Юлія.

Нагадаємо, що “Загальна вартість, як три машини”,- юна франківська блогерка розповіла, як відсвяткує своє 18-річчя

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини