“Дуже велика відповідальність”: Ребров дав відповідь, чи очолить збірну України

956

Український фахівець найближчим часом підпише контракт із національною командою.

Сергій Ребров підтвердив, що зовсім скоро повинен стати новим головним тренером збірної України.

Про це український спеціаліст розповів в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, пише ТСН

Він зазначив, що разом зі своїм тренерським штабом вже почав готуватися до червневих матчів національної команди у відборі на чемпіонат Європи 2024 року.

“Зараз ми вирішуємо це питання, бо контракт з “Аль-Айном” розрахований до 30 червня. Тому ми ще не закінчили усі питання з контрактом. Проте справді, завтра я вирушаю до Києва та, напевно, 6-го числа, зранку, я буду в столиці України. Я вважаю і сподіваюся, що ми закінчимо усі справи з “Аль-Айном”. Тому так, якщо все буде добре, я сподіваюся, ми підпишемо контракт.

Збірна України – це дуже велика відповідальність, тому справді, я зі своїм штабом почав працювати і вже декілька тижнів ми готуємося до цих ігор (кваліфікації Євро-2024 – прим.), оскільки це дуже важливо для нашої країни. Тим паче у цей час, щоб національна команда презентувала нашу велику державу. Я готуюсь вже певний час. Ми принципово про усе вже домовилися. Тільки дозвіл “Аль-Айна”, і нічого не треба обговорювати”, – сказав Ребров.

Зазначимо, що сьогодні, 3 червня, Ребров святкує своє 49-річчя.

“По-перше, хочу подякувати ЗСУ, наших захисникам та захисницям, побажаю їм якнайшвидшого повернення до їхніх родин та вигнання цієї наволочі з нашої землі. Щодо привітань із днем народження, я вважаю, що зараз дуже важливо закінчити перемогою цю війну. Дуже важливо, щоб наші воїни повернулися до своїх родин та святкували разом з ними. Як каже Мирон Богданович (Маркевич – прим.): “Та то таке”. Свято то таке, коли закінчиться війна, тоді ми святкуватимемо всі наші справи”, – додав Ребров.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини