До двох людей у купе і щогодинне прибирання: в Укрзалізниці розповіли про нові правила перевезень

2690

У купе поїздів, які курсуватимуть у регіони, зможуть їхати не більше двох пасажирів, а також провідники прибиратимуть щогодини під час рейсу.

Нові вагони для Укрзалізниці: не зовсім інноваційні, зате - українські
Про це заявив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик, повідомляє пресслужба компанії, передає Еспресо.

“Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитись не більше двох осіб”, – повідомив Юрик.

Він також зазначив, що поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед рейсом та після нього. Також посилять обробку постільної білизни під час прання. Провідники будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири.

У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, проходять додаткові інструктажі та медогляд.

Також збільшено періодичність прибирання та дезінфекції приміщень на залізничних вокзалах, де перебувають пасажири. Біля залізничних кас нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях вокзалів.

“До відновлення перевізного процесу в новому форматі мають підготуватися не лише залізничники, а й пасажири. Зокрема, для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона”, – наголосив Юрик.

З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Нагадаємо, Укрзалізниця відкрила продаж квитків на перші напрямки по Україні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини