Давайте одразу iPhone: українці бурхливо відреагували на заяву Зеленського про смартфони для пенсіонерів

741

Під час виступу на Diia Summit президент Володимир Зеленський пообіцяв, що кожен вакцинований українець віком понад 60 років зможе отримати безкоштовно смартфон. Українці вже відреагували на ці слова, нагадавши також про попередні обіцянки гаранта.

Примітно, що далеко не всім сподобалася ідея з роздачею смартфонів, і громадяни з іронією запропонували владі одразу роздавати iPhone. Свої думки українці висловили на сторінках у Facebook та Telegram, – пише OBOZREVATEL.

Частина українців припустила, що так влада намагається залучити населення віком 60+ до вакцинальної кампанії. Дехто також припустив, що зараз влада роздає смартфони літнім українцям, щоб у майбутньому залучити їх до електронних виборів, ідея яких останнім часом активно обговорюється у суспільстві.

Крім того, Зеленському нагадали, що він обіцяв заробітні плати вчителям по 4 тис. доларів, закінчення війни на Донбасі та інші передвиборчі слова президента.

Також деякі користувачі соцмережі поскаржилися, що за їхні податки літнім українцям роздадуть смартфони, але при цьому частина з них, ймовірно, навіть не зможе скористатися гаджетом.

Українці відреагували на слова Зеленського про смартфони для людей похилого віку

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні вакциновані громадяни, яким виповнилося 60 років, отримають безкоштовний смартфон та пільговий інтернет. Держпрограму запустять уже у квітні.

Під час Diia Summit повідомили, що у Дії вводяться й інші нові послуги. Сама програма оновиться, в ній з’являться нові види цифрових документів. “Два роки ми аналізували життєві ситуації, в яких громадяни України взаємодіють із державою. Найпопулярніші послуги переводили в онлайн”, – сказав на відкритті саміту Зеленський. За його словами, станом на лютий-2022 у Дії зареєстровано майже 14 млн користувачів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини