“Ця битва має значення для вільного світу”: важливе звернення глави Пентагону з центру Києва

490

20 листопада глава Пентагону Ллойд Остін прибув до Києва та зустрівся з Володимиром Зеленським. А ввечері він записав відеозвернення з Софійської площі.

У відео він запевнив, що США надалі підтримуватимуть Україну. І наголосив, що “наша рішучість сильна як ніколи”, – пише 24 канал.

США стоять з Україною

Я тут, на київській землі, де я щойно завершив день здорової дискусії з українськими лідерами і послав важливий сигнал: США стоять з Україною і ми будемо з ними на довгий період. Ця битва має значення для вільного світу,
– наголосив він.

Ллойд Остін додав, що США завжди будуть на боці демократії у той час, поки українці демонструють твердість, а також силу перед обличчям путінської агресії.

Міністр оборони США зазначив, що зібрав союзників і партнерів, “щоб встати перед Росією і зробити прогрес до світлішого майбутнього”. За його словами, саме про це американське лідерство. Він запевнив, що рішучість Америки сильна як ніколи.

ЗСУ готові воювати взимку

Відповідну думку Ллойд Остін озвучив під час брифінгу ввечері 20 листопада. Він запевнив, що наші захисники готові вести бойові дії взимку.

Я думаю, вони (українські військові – 24 Канал) готові до бойових дій узимку, і, звісно, вони виконали велику роботу минулого року,
– наголосив Остін.

Міністр оборони США зазначив, що цьому посприяє також пакет допомоги на 100 мільйонів доларів, оголошений раніше. Зокрема тому, що до нього також входитиме зимове спорядження.

Так що так, у них є всі засоби, які їм будуть потрібні, щоб домогтися успіху в боях взимку. І я думаю, я згоден із президентом Зеленським, що правильне рішення – це продовжувати тиснути, вести боротьбу з ворогом,
– наголосив Остін.

Він також прокоментував заяву міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса. Останній зауважив, що надання ракети Taurus не впливатиме на перебіг бойових дій.

Ми неодноразово говорили, що в такому конфлікті, як цей, не існує “срібної кулі”. Все залежить від надання правильних сил і засобів, а також від того, яким чином інтегрують ці сили і засоби, щоб був потрібний результат на полі бою,
– вважає Остін.

За його словами, важливе не найменування зброї, а здатність використовувати новітнє озброєння. Мовиться про інтеграцію його до українських систем, а також синхронізацію з ними.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини