Чи готуються окупаційні війська РФ до наступу на Херсонському напрямку: Буданов дав відповідь

786

Голова військової розвідки наголосив, що деякі ЗМІ зараз ведуть інформаційну війну, використовуючи маніпулювання інформацією, підштовхуючи українців до паніки.

Керівник української військової розвідки Кирило Буданов розказав про ситуацію на Херсонському напрямку і повідомив, чи відбуваються там наступальні дії РФ, – пише https://tsn.ua/exclusive/chi-gotuyutsya-okupaciyni-viyska-rf-do-nastupu-na-hersonskomu-napryamku-budanov-dav-vidpovid-2117059.html.

Телеведуча каналу “1+1” Наталія Мосейчук в ефірі єдиного телемарафону зазначила, що військові вітчизняні експерти не без сарказму кажуть, що удари по Антонівському мосту були, так би мовити, ультиматумом, мовляв, тікайте, росіяни, з Херсона. Але є і така інформація, що за останню добу відзначається нездоровий рух російських окупаційних військ в Херсонській області, який вказує на їхню підготовку до наступальних дій: почастішало проведення аеророзвідки, розгорнуті додаткові батареї САУ “Гвоздика”, ведеться концентрація боєприпасів і паливозаправників на Криворізькому і Миколаївському напрямках. До чого окупанти готуються і чи є в них резерви наступати в тому напрямку? Вони ж фактично, говорячи їхніми наративами, в котлі зараз.

Відповідаючи на запитання Мосейчук, Буданов зазначив, що на Херсонському напрямку наразі нічого особливого не відбувається.

“Як керівник розвідки, можу вам абсолютно прямо сказати, що нічого особливого там зараз не відбувається. Не вірте в повідомлення, які інколи з’являються в засобах масової інформації, тому що багато хто веде зараз інформаційну війну, використовуючи, скажімо так, маніпулювання інформацією, підштовхуючи наших громадян до паніки. Це якраз один із таких прикладів. Нічого неординарного там не відбувається. І нема зараз у Росії на тих напрямках (Херсонському, Миколаївському, Криворізькому – ред.) таких резервів, які б могли якось кардинально змінити ситуацію”, – пояснив він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини