“Чудові речі відбулися сьогодні”: Арестович повідомив про наймасованіший удар української авіації по окупантах на півдні

969

Українська бойова авіація 5 серпня завдала наймасованішого за всю війну удару по російських окупантах у Херсонській області.

Якщо такі авіанальоти триватимуть ще кілька днів, то російським війська там буде “дуже погано”, – пише ТСН.

Про це радник голови Офісу президента України Олексій Арестович повідомив у розмові з російським юристом, адвокатом Марком Фейгіним.

“У Херсонській області чудові речі відбулися сьогодні. Наша авіація по щільності ударів показала щось, чого ми не бачили за всю війну. Напевно, 8-10 літаків в одному нальоті було за раз, і не один наліт був“, – уточнив радник голови ОП.

Він пояснив, що це свідчить про те, що або російська протиповітряна оборона вже не працює на Херсонську область, або ж можливості ППО стали обмеженими після українських атак.

“Такого масованого нальоту я не пригадаю за всю історію цієї війни з нашого боку. Так нахабно 4-5 парами кілька разів за добу, вдень… Якщо таке триватиме ще кілька днів, там дуже погано буде російському угрупованню”, – зауважив Арестович.

Він додав, що за непідтвердженими даними, українські літаки могли заходити на лівобережну частину Херсонської області. Водночас українські сили працювали цього ж дня і в районі Берислава та Нової Каховки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини