Черги зі швидких і по 15 людей у палатах: харківські COVID-лікарні вже заповнені на 110% (фото і відео)

804

Харків накрила хвиля захворюваності на коронавірус – вона досягла піку осені 2020 року. У місті відкрили резервні медзаклади з COVID-19, однак їх заповнили за кілька днів. На під’їздах до ковід-лікарень стоять черги зі швидких, а в палатах лежать по 10-15 хворих на коронавірус.

Про це йдеться у сюжеті “Суспільного”. У відео показали, який вигляд має пандемія в Харкові, – пише Оbozrevatel

Так, обласний госпіталь ветеранів війни почав приймати хворих на COVID із 5 жовтня і за добу заповнився на чверть. Однак черга автомобілів екстреної допомоги, яка стоїть під медзакладом, не зменшується – одних пацієнтів госпіталізують, інших знову підвозять.

Під госпіталем у черзі стоять автомобілі екстреної допомоги

Такий вигляд мала ввечері 5 жовтня черга зі швидких в обласному госпіталі ветеранів війни

Диспансер радіаційного захисту населення заповнився хворими на коронавірус більш як на 100%.

“Лікарня була заповнена за півтори доби. Ми заповнилися на 110%. На сьогодні у нас 190 пацієнтів. Доставляли вільні ліжка під безкисневі точки, просто без кисню, під концентратори”, – розповіла Ірина Пирогова, директорка диспансеру.

У 25-й міській лікарні родичі ковід-пацієнтів годинами стоять у черзі, щоб передати рідним їжу та взяти виписку на ліки. Тут лежать по 13-15 людей у палаті. Лікарі не встигають робити обхід і виходити до родичів.

А швидкі з інфікованими продовжують прибувати.

“Де є місце, туди ми і їдемо. Тобто оперативно реагуємо, де є місце – одразу туди і веземо”, – каже лікар однієї з бригад швидкої.

Попри те, що пік ковіду в Харкові прогнозували лише наприкінці жовтня, хвиля захворюваності вже досягла піку осені 2020 року.

“За минулий тиждень ми дійшли до піку торішньої осінньої хвилі”, – повідомила заступниця мера Світлана Горбунова-Рубан.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини