Бунтівний Тернопіль: у місті з червоною зоною карантину все працює у звичайному режимі

1244

У Тернополі влада відмовилася зупинити громадський транспорт і обмежити роботу підприємств та організацій.

Це мали зробити за рішенням Центральної комісії ТЕБ та НС – ввести в місті червону карантинну зону з 3 серпня, розповів міський голова Тернополя Сергій Надал в інтерв’ю “Українській правді”.

“Усе працює у звичному режимі. Громадський транспорт, дитячі садочки працюють. Ми рекомендували суб’єктам господарювання продовжити роботу, тому всі працюють. Станом на 2 серпня, в Тернополі всі показники відповідають зеленій зоні. Скажіть, будь ласка, що нам робити? Хтось може нам пояснити перед тим, як приймати таке рішення? У мене враження, що ці люди живуть на іншій планеті, вони не розуміють, що відбувається внизу, на Землі”, – сказав мер.

За словами Надала, він діяв згідно з законом. Зібрали орган місцевого самоврядування, і він ухвалив рішення не посилювати карантину, а якщо хтось вважає, що вони зробили неправильно, то хай спробує оскаржувати це в суді.

Також міський головаТернополя запевняє, що було неможливо звернутися до МОЗу, бо рішення прийняли наприкінці дня у п’ятницю, а субота, неділя були вихідні.

Він також нагадав, що в понеділок уже вирішили на сесії не посилювати карантину.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини