Бракує “сємок” і зефіру – українці розповіли, яких продуктів бракує за кордоном

342

Українки, які живуть в різних країнах поділились, яких продуктів їм бракує за кордоном.

Про це повідомляє Газета.юа.

Юлія, Амстердам, Нідерланди

Бракує домашнього сиру на сирники. Всі мої експерименти з нідерландським творогом закінчувалися провалом. Придатний до приготування сирників творог можна купити лише в польському чи російському магазині. Коли буваю там одразу беру 10 упаковок і заморожую.

Зефіру. Коли ми в Україні завжди купуємо додому декілька пачечок. Можна замовляти у “наших” кулінарних майстринь, він буде дуже смачний і натуральний, але за 4 штучки біля 20ти євро.
В Нідерландах багато смачних сирів і морепродуктів, але бракує звичного для нас зефіру і сала

В Нідерландах багато смачних сирів і морепродуктів, але бракує звичного для нас зефіру і сала

Бракує насіння соняха, сала. Іноді дуже хочеться українського хліба, хороших розсипних чаїв . В супермаркетах великий вибір пакетикового чаю. Тут якось не дуже люблять чаювання. От культура кави – інша справа.

Попри все, великий вибір морепродуктів, та сирний рай дозволяють нам пережити розлуку з салом безболісно.

Ірина Хюстон Сан Дієго, Каліфорнія

З України раджу везти золоті і срібні прикраси. Там вони дешевші. З їжі в США важче знайти халву, соняшникове насіння в шкаралупі, ірис, зефір, гречку, пшеничну крупу, ячку, вафлі Артек ну і інші наші солодощі. Не раз возила наш смачний мед, чай, сухі білі гриби, нашу горілку (на сувенір знайомим і собі). А ще приправи тут чомусь дуже дорогі. Тут немає картоплі. Відкрила для себе й те, що ліки не такі, як наші, менш дієві. Виписуються по рецепту. Без рецепта можна малий список знайти, але мені вони не дієві. Якщо я вже п’ю щось, то значить справді болить і мені треба сильні ліки.

В США не продають звичну для нас картоплю

Пам’ятаю, як три роки тому ми задавали це питання абсолютно всім репатріантам, що вже переїхали до Ізраїлю. однієї думки не було ні в кого з цього питання, тож ми вчилися на власних помилках.
В Ізраїлі дороге шкіряне взуття і немає українських книг

Книги українською.

Шкіряне взуття

Воно тут коштує казкових цін і трапляється катастрофічно рідко. А все через легкий підхід до речей і надлишок вічних акцій. Товари, які служитимуть довго тут не мають великого попиту.

В Ізраїлі дороге шкіряне взуття і немає українських книг

Сентиметальні дрібниці

Везіть з собою листи бабусі, весільний фотоальбом, першу листівку від найкращої подруги. Вчужій країні часто буде самотньо спочатку, і ці сентиментальні дрібниці дуже допомагатимуть не загубитися в нетрях сумнівів і ностальгії.