Батьки підірвались на міні: дядько-військовий подав заяву на опікунство над 8 дітьми

1265

На Житомирщині багатодітні чоловік та жінка підірвались на міні. Сиротами залишились 8 дітей. Однак їхній 24-річний дядько подав на опікунство.

Трагедія сталась 7 грудня в Олевській громаді, що на півночі Житомирської області. “Форд Транзит” підірвався по дорозі із села Сущани у напрямку села Копища. Це неподалік від кордону з Білоруссю, передає 24 канал.

На жаль, 38-річний чоловік і його 32-річна дружина загинули. У родині Дубовець залишилось 8 дітей. Найстаршому – 13 років, а наймолодшій – всього 2 місяці.

Дядько-військовий зголосився на опікунство

Так, діти не залишаться на самоті. Заяву на опікунство восьми сиріт подав рідний дядько. Хлопцю 24 роки, він – військовий.

Міністерка з реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук відвідала родину. Вона зазначила, що під час війни багато трагедій, але життя мусить йти далі. Воно триває саме завдяки таким людям.

А наше з вами завдання – зробити так, щоб такий хлопець знав, що він не сам, – наголосила Верещук.

Нагадаємо, у багатьох регіонах залишається мінна небезпека. Правоохоронці нагадують, якщо побачили підозрілий предмет, до нього категорично заборонено наближатись чи брати до рук. Потрібно викликали фахівців.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини