Голова партії “слуг” увірвалася у госпіталь, щоб з’ясувати стосунки з військовим у важкому стані після критичного допису про 5655, – Олег Симороз

5476

Голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк прийшла у військовий госпіталь, щоб з’ясувати стосунки з бійцем без ніг, у важкому стані, який написав у Facebook, що законопроєкт №5655 (т. зв. “містобудівна реформа”) було ухвалено за підтримки депутатів ОПЗЖ в інтересах будівельної мафії.

Про це розповів сам військовий, юрист за фахом і громадський активіст Олег Симороз, передає видання Українські новини.

“Минуло три дні, але мені досі складно повірити, що голова правлячої партії “слуг” увірвалася до мене у військовий госпіталь, щоб з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося! “На злодії шапка горить”, так виглядає цей випадок, коли лобістка будівельної мафії прибігає у військовий госпіталь з’ясовувати стосунки, після того, як мій допис про її антинародний законопроект і домовленості з ОПЗЖ широко розійшовся в соціальних мережах”, – написав Симороз.

Він зазначив, Шуляк навіть не запитала пораненого про самопочуття, прийшла без попередження самого бійця чи його близьких.

“Їхавши сюди, вона напевно сподівалася, що оскільки я тяжко поранений, то голова у мене “не варить”, а тому можна буде спокійно вішати мені локшину на вуха, а потім розповідати громадськості, що “все нормально, я йому все пояснила, й він все зрозумів”. Голова правлячої партії “слуг” напевно думає, що поки в країні йде війна й увага суспільства зосереджена саме на війні, то за зачиненими дверима парламенту, можна спокійно, безкарно й кулуарно, разом із зрадниками з ОПЗЖ протягувати антинародні закони для своєї особистої вигоди. Але я пообіцяв цій слузі будівельної мафії, що рано чи пізно в Україні нарешті з’явиться нормальна влада, й тоді вона постане перед справедливим судом. А у в’язниці в неї буде змога ходити на прогулянки зі своїми “конструктивними колегами” з ОПЗЖ, з якими вона зараз і протягує жахливі антинародні закони”, – написав Олег Симороз.

Він також звернувся до українців із закликом підписати петицію про вотування законопроєкту 5655 Президентом. А також до голови держави накласти вето на “цей антинародний закон”.

“Петиція, яка закликає Президента ветувати цей злобудовний закон набрала вже понад 42 тисячі підписів при необхідних 25. Президент вже змушений на неї відповідати. Але закликаю інших продовжувати її підписувати, щоб надати цьому ще більше розголосу. Таким чином ми показуємо, що українці не хочуть жити в бетонних джунглях, і не хочуть, щоб в гонитві за власною наживою злобудовники нищили нашу історію! І я особисто звертаюся до Президента України й закликаю Володимира Зеленського накласти вето на цей антинародний закон 5655. Зрозумійте, будь ласка, що Ви вже маєте дати обов’язкову відповідь на петицію, й ця відповідь офіційно зафіксує Вашу ОСОБИСТУ позицію й чітко покаже на чиєму Ви боці. Щиро сподіваюся, що Ви будете на стороні українського народу, а не купки олігархічних злобудовних ділків!” – наголосив військовий.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини