Батько – військовий, воює під Лиманом: подробиці про сім’ю, що загинула від прильоту у Дніпрі

3563

У ніч проти 29 вересня росіяни завдали чергового терористичного удару по Дніпру. Він забрав життя цілої родини: бабусі, матері та двох дітей. Батько родини – українських захисник, який боронить нас на Донеччині.

Моторошні деталі трагедії розповів мер Дніпра Борис Філатов. Він зізнався, що побачив пекло із середини, про яке навіть говорити важко, передає 24 канал.

Що відомо про родину, яка загинула 29 вересня у Дніпрі

Філатов зазначив, що ще на початку війни мати Наталя з 12-річною донькою Василісою та 8-річним сином Іваном переїхали до бабусі Алли в інший район Дніпра. Батько та глава родини у цей час пішов на фронт, аби захистити їх від ворога. Однак ворожа ракета дістала їх за десятки кілометрів від передової.

“Сьогодні до їхнього будинку прилетіла російська ракета. Вирва, яку ви все бачили на фотографіях приблизно 8 на 10 метрів. Люди буквально випарувалися. Ні. Я буду відвертим до кінця. Дехто не просто випарувався. Їх знайшли у сусідів на дахах, на сусідніх вулицях”, – сказав мер Дніпра.

У ДСНС кажуть, що вдалося врятувати 12-річну дівчинку, яка застрягла під завалами власного будинку. Вона спала, коли в будинок прилетіла ворожа ракета.

Він додав, що коли приїхали рятувальники, на руїнах сидів старий пес Крим. Він вив від болю та відчаю. Згодом приїхали комунальники і відвезли собаку, який оглух, осліплий і контужений, до КП “Зооконтроль”. Там міські ветеринари колють пса серцевими препаратами, щоб нормалізувати.

“А за підсумком приїхав батько. Він служить у ЗСУ. Під Лиманом. Можна я далі не продовжуватиму? Я бачив усе на власні очі. Я хочу лише одного. Щоб ті, тварюки, яких наші оточують під Лиманом, відповіли за все сповна”, – підкреслив очільник Дніпра.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини