“Народний супутник” ефективно працює і вже окупився: подробиці від Резнікова та Притули

560

Супутник, який придбали за зібрані українцями кошти, ефективно працює на благо нашої оборони. Лише за 2 дні завдяки йому вдалося знищити військової техніки на суму, яка перевищує вартість супутника.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков. Попри те, що у власності України 1 супутник, близько 2 десятків ще залучають за потреби, передає 24 канал.

Як супутник підсилив Україну

Олексій Резніков зазначив, що до реалізації покупки супутника ICEYE в України були великі очікування. Зараз вони повністю виправдані. Міністр повідомив, що Сили оборони України, зокрема бригади ЗСУ, вже отримують потік даних з супутників.

Знімки розшифровують та опрацьовують представники розвідки, які пройшли відповідні навчання. Міністр наголосив, що у супутника вже є чималі успіхи.

“Із зрозумілих причин не можу розкрити усіх подробиць, але тільки уявіть: за перші два дні роботи супутника було виявлено понад 60 одиниць бойової техніки, яку ворог намагався замаскувати у лісосмугах та за іншими перешкодами. Її виявили тому, що супутники ICEYE збирають інформацію за технологією Synthetic aperture radar. Зазначену техніку було б дуже складно або неможливо помітити засобами оптичних супутників”,
наголосив Резніков.

Міністр уточнив, що завдяки супутнику вдалося отримати координати схованої техніки в районах Хрещенівки та Українки на Херсонщині й біля Новоселівки на Донеччині. Вартість знищеної техніки вже перевищила вартість супутника. Однак головним є те, що це допомагає зберегти життя наших військових.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини