“Бахмут- найгарячіша точка планети”: українські снайпери показали жорсткі бої, які точаться у місті (відео, фото)

857

Українські військові розповіли, що росіяни пересуваються та займаються організацією наступу вночі.

Російські війська не полишають спроб оточити Бахмут. Вони кидають на штурм міста багато живої сили та зазнають великих втрат. Українські військові обороняють місто від окупантів вже майже п’ять місяців, – пише ТСН.

ФОТО: проєкт "Український Свідок" / ©

Проєкт “Український Свідок” опублікував відео, яке показує, що відбувається в Бахмуті та його передмістях.

ФОТО: проєкт "Український Свідок" / ©

“Росіяни не соромляться застосовувати тут будь-яку артилерію, в тому числі й важку”, — розповідає один з героїв цього відео. Обидва військових — снайпери, вони воюють з окупантами з 2015 року.

ФОТО: проєкт "Український Свідок" / ©

“Росіяни пересуваються та займаються організацією наступу вночі. Спочатку обстрілюють українські позиції з РПГ, дуже люблять це робити, потім інша група підповзає до позиції та закидує її гранатами. Моя ж задача — знищувати противника на підходах”, – каже один з військових.

За словами військового, за одну його зміну, якщо росіяни йдуть на штурм, кількість вражених цілей може налічувати десятки росіян.

ФОТО: проєкт "Український Свідок" / ©

Також чоловіки розповіли про ПВК “Вагнер”. “Це в’язні, які не мають бойового досвіду. Регулярні війська значно хитріші та обізнаніші, а “вагнерівці” йдуть на забій. Шлях у них тільки один — вперед, бо позаду на них чекають свої ж, які стріляють дезертирам у спину”, – розповідає військовий.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини