Авто за щеплення: на Закарпатті чоловік виграв новенький позашляховик за вакцинацію від коронавірусу (відео)

1068

Ще майже півсотні щасливчиків отримали електросамокати, плазмові телевізори та велосипеди.

У Мукачеві Закарпатської області чоловік виграв новенький позашляховик за вакцинацію від коронавірусу. Участь у мотиваційній акції брали лише ті, хто отримав дві дози щеплення, передає ТСН.

Зареєструвалися понад 6 тисяч людей, з них майже пів сотні щасливчиків отримали електросамокати, плазмові телевізори та велосипеди, а головний приз – автомобіль, дістався 54-річному місцевому підприємцю Андрію Марченку.

У міській раді кажуть, що подарунки придбали бюджетним коштом, на що виділили понад мільйон гривень. Акція створила справжній вакцинальний “бум”, у перший же день її проведення у пунктах щеплення вишикувалися черги. Нині, у громаді вакциновано понад 60% людей.

“Я людина не емоційна. Приймаю так, як воно є. Значить, повинно було так бути. Ну все одно, вражений”, – прокоментував переможець акції Андрій Марченко.

За словами речника Мукачівської міської ради Владислава Микити, навіть у перші дні акціїу день фіксували до тисячі щеплень.

“І загалом за цей період акції суттєво зросла кількість щеплень. Саме через це і була запроваджена акція”, – пояснив він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини