Армія РФ піде з Криму і Донбасу, але це не кінець війни – генерал Романенко

1588

Успіх ЗСУ на Херсонському напрямку може призвести до змін у військово-політичному керівництві Росії, що може означати призупинення бойових дій.

Ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що якщо Україна досягне ще одного успіху оперативного рівня, то військові дії можуть бути припинені, а Росія може погодитися на виведення своїх військ з території нашої країни, передає Главред.

“Якщо відбудуться відповідні дії на фронті, якщо буде ще один успіх оперативного рівня, наприклад, на Херсонському напрямку, це призведе до змін у військово-політичному керівництві Росії. Але це буде призупинення бойових дій. Можливо, вони погодяться на те, щоб повністю звільнити нашу територію”, – сказав Романенко в інтерв’ю виданню Obozrevatel.

Генерал-лейтенант уточнив, що мова йде про те, щоб звільнити всю територію України, включаючи Крим і Донбас, і вийти на кордони 1991 року.

“Якщо раніше йшлося про те, щоб повернутися до кордонів станом на 23 лютого, то тепер, після стількох жертв і втрат, Україна перехопила не тільки військову, а й політичну ініціативу. Тому підхід вже інший-повернення до кордонів 1991 року”, – зазначив Романенко.

При цьому можливий відхід російської армії з території України, не означатиме закінчення війни.

“Це може призвести до припинення бойових дій і початку переговорів про існування держави, про забезпечення безпеки з метою не допустити повторення того, що сталося 24 лютого. Але це не закінчення війни. Закінчення війни – це повернення всіх окупованих територій і зміна режиму в Росії, щоб з ними можна було укладати якісь угоди з тим, щоб безпека України не була знову порушена”,-вважає Романенко.

Як повідомляв Главред, генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає вважає, що війна в Україні закінчиться тоді, коли зміниться режим в Росії.

“Це не означає, що замість Путіна просто прийдуть пропутінці. Це означає, що повинні відбутися принципові зміни – до влади має прийти демократичний уряд”, – сказав він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини