Андрій Шевченко увійшов до списку топ-10 найкращих тренерів збірних

988

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко потрапив до десятки найкращих тренерів збірних у 2019 році за версією Міжнародної федерації футбольної історії та статистики (IFFHS).

Про це повідомляється на сайті IFFHS, – пише Громадське.

Рейтинг складали голосуванням членів організації, що представляють 90 країн світу.

Так, Шевченко отримав 41 бал і посів восьме місце у списку.

Зі 112 балами першим став наставник Португалії Фернанду Сантуш. Його головний здобуток на чолі команди — перемога на Євро-2016, яка стала першою в історії португальців.

Друге місце (102 бали) посів тренер збірної Бразилії Тіте, яка влітку 2019 року перемогла на Кубку Америки.

Третім (97) став наставник збірної Бельгії Роберто Мартінес, його підопічні здобули бронзові нагороди чемпіонату світу-2018.

Четверту позицію (87) посів тріумфатор того чемпіонату світу, тренер збірної Франції Дідьє Дешам.

Першу п’ятірку замкнув (61) спеціаліст Джамель Бельмаді, який разом зі збірною Алжиру переміг цьогоріч на Кубку Африканських націй.

Далі йдуть: 6) Гарет Саутгейт (Англія, 45); 7) Роберто Манчіні (Італія, 42); 8) Андрій Шевченко (Україна, 41); 9) Рікардо Гарека (Перу, 22); 10) Ніколя Дюпюі (Мадагаскар) та Фелікс Санчес (Катар) — 11 балів у обох.

19-те місце зайняв ще один українець Олександр Петраков, який з юніорською збірною України виграв чемпіонат світу U-20.

Андрій Шевченко вивів збірну України на Євро-2020 з першого місця у відбірковій групі B, де зокрема виступали збірні Португалії та Сербії. Чинних чемпіонів Європи португальців підопічні Шевченка перемогли у Києві.

Результат Шевченка у рейтингу (41) найкращий для України, попередній належав екс-наставнику збірної Олегу Блохіну, який у 2005 році набрав 28 балів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини