«Крім нечистот» – Зеленський став на захист вчителів, які помилися

1723

На думку Зеленського, не страшно помилитися, страшно «не створити у своєму житті нічого, крім нечистот»

Володимир Зеленський став на захист вчителів онлайн-школи, помилки яких жваво обговорюють у соцмережах останніми днями, передає Главком.

Про це йшлося у відеозверненні президента 10 квітня.

«Помилитися не страшно. Страшно за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Страшно – це бути ніким і самостверджуватися за рахунок приниження інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважає своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських вчителів», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що вчителі щодня видають 15 годин навчального контенту для дітей, а їхні уроки мають мільйони переглядів на телебаченні та в інтернеті.

Ви часто пишете, що ми виглядаємо втомленими. Думаю, це тому, що ми дійсно втомлені. Але – не зломлені. Наша боротьба з коронавірусом триває. Протягом тижня наші літаки доставляють з Китаю та Південної Кореї все необхідне. Вже прибуло чотири літаки, ще чотири ми очікуємо сьогодні та цими вихідними.Паралельно ми нарощуємо власне виробництво. За кілька останніх днів було відвантажено 4 тисячі багаторазових захисних костюмів, зроблених в Україні. Ми продовжуємо виготовляти майже мільйон масок щодня. Також хочу відзначити важливі ініціативи уряду щодо змін до державного бюджету. Фонд боротьби з коронавірусом становитиме 66 мільярдів гривень. За ці кошти буде відчутно збільшено виплати лікарям, які протидіють COVID-19, і здійснено виплати громадянам України, які через карантин, на жаль, втратили роботу. А ще – надання грошової допомоги сім’ям лікарів, які загинули від коронавірусу. Окремо від коштів Фонду майже 30 мільярдів гривень буде спрямовано нашим пенсіонерам.Пріоритетом залишається і проект «Велике будівництво». Він стимулюватиме розвиток економіки та створить в Україні тисячі нових робочих місць. Окремо хочу підтримати наших учителів з проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Ви подолали страх телекамер і в короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів. Помилитися – не страшно. Страшно – за все своє життя не створити нічого. Страшно – це самостверджуватися за рахунок приниження інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважав своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських учителів. Ми обов’язково все подолаємо. І я з нетерпінням чекаю того дня, коли моє звернення щодо боротьби з коронавірусом буде складатися лише з одного речення – в Україні захворілих і померлих немає.

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 10. April 2020

Зазначимо, протягом онлайн-навчання українці звернули увагу на низку помилок вчителів.

Зауважимо, що уроки виходили не в прямому ефірі, а у записі. Тобто автори проекту мали змогу перезаписати відео без помилок, але на момент трансляції уроків по телебаченню вони цього не зробили.

Зокрема, помилку виявили в уроці математики для п’ятикласників 7 квітня, який проводила вчителька математики, методистка вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти Олена Бурдун. Обчислюючи швидкість катера, вчителька від 30,2 відняла 2,2, але замість 28 км/год написала 18. Помилку вона не помітила та продовжила урок.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини