«Я знаю Тетяну Чорновол особисто, вона мужня жінка» – Сенцов поручився за Чорновол

1214

Режисер Олег Сенцов став на захист ексдепутатки Тетяни Чорновол. «Якщо активістів саджають зараз, то що це, якщо не реванш?» – написав він у своєму Facebook.

“Я знаю Тетяну Чорновол особисто.

Можна по-різному ставитися до її політичної діяльності, але вона мужня жінка, одна з найактивніших борців з Януковичем. Її чоловік поліг в АТО, а саму Тетяну ледь не позбавили життя покидьки ще за часів Майдану.

Зараз інші «добрі» люди обвинувачують її в навмисному вбuвстві людини 18 лютого 2014 року. Хоча усім давно відомо, що то був нещасний випадок, і загuблuй свідомо залишився в пiдпaлeнiй будівлі, відмовившись її залишати.

Я теж був там поруч, хоч і підійшов пізніше, коли офіс партії регіонів вже димів. Бо були теж важливі справи у вигляді зіткнень з «Беркутом» на розі Шовковичної та Інститутської.

Тоді тривала революція, траплялися бійки, гuнулu люди. Ми виборювали гідність, свободу та майбутнє для своєї держави. Зараз ми бачимо як поступово усі ці завоювання Майдану нинішня влада зливає в унітаз.

Якщо би ми тоді програли, то Янукович нас усіх кинув би за грати. І якщо активістів саджають зараз, то що це таке, якщо не реванш?” (відред.)

Я знаю Тетяну Чорновол особисто. Можна по різному ставитися до її політичної діяльності, але вона мужня жінка, одна з…

Gepostet von Oleg Sentsov am Freitag, 10. April 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини