17-річний українець отримав студентську премію в розмірі 100 000 доларів за важливий винахід

3528

Український винахідник Ігор Клименко став лауреатом премії Global Student Prize 2022 й отримав 100 тисяч доларів за винахід, який потенційно зможе допомогти військовим очистити українську землю від ворожих мін.

Global Student Prize – нагорода, заснована торік фондом Varkey та Chegg.org для “неординарних студентів з усього світу, які разом змінюють світ на краще”. Вона є логічним розвитком Глобальної премії для вчителів у розмірі 1 мільйона доларів США й відкрита для всіх студентів, яким виповнилося 16 років. Цікаво, що участь можуть узяти студенти очної та заочної форм навчання й навіть ті, хто навчається на онлайн-курсах, передає 24 канал.

Переможець Global Student Prize 2022

Премія розміром 100 000 доларів США присуджується одному винятковому студенту, який зробив вагомий внесок у навчання, життя своїх однолітків та суспільство в цілому. Ігор був обраний з-поміж понад 7000 номінацій та заявок зі 150 країн світу й отримав свою нагороду на засіданні Глобальної ініціативи Клінтона під час тижня Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку, – йдеться в звіті.

Ігор – студент із Києва. Останній рік свого навчання в школі він був змушений проводити в підвалі через російське вторгнення. Переховуючись від ворожих ракет, він завершив роботу над безпілотником для виявлення мін, який створював останні два роки.

Паралельно з дослідженнями, він проводив онлайн-уроки математики й фізики для своїх однолітків.

Крім того, нещодавно Ігор Клименко почав працювати волонтером в Ukrainian Global Scholars, некомерційній організації, яка допомагає українським студентам отримувати стипендії для навчання в найкращих університетах світу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини