Звернувся до Зеленського: екс-посол Грузії просить надати йому українське громадянство

1344

Посол Грузії в Україні в 2000-2007 і 2009-2013 роках Григол Катамадзе публічно звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про надання українського громадянства

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню “ГОРДОН“.

“Хочу скористатися нагодою поспілкуватися з вашим виданням і публічно звернутися до президента Володимира Зеленського надати мені українське громадянство. Вже пройшло шість років, як я пішов з державної служби в Грузії. Колись давно я закінчив Київський державний університет імені Шевченка, майже 13 років був послом Грузії в Україні, багато років живу в Києві”, – розповів Катамадзе.

За його словами, з травня 2015 року він очолює Асоціацію платників податків України – об’єднання малих, середніх і великих бізнесів по всій країні, яке активно працює над розробкою та впровадженням нового сучасного українського податкового кодексу.

“Я не просто живу в Україні, але займаюся її проблемами і справами, намагаюся разом з її громадянами допомогти реформувати країну. Як президент Асоціації платників податків України разом з великою командою ми розробили новий податковий кодекс розвитку, ключовим в якому вважаю зниження навантаження на фонд оплати праці і запровадження податку на виведений капітал замість податку на прибуток”, – зазначив Катамадзе.

Екс-представник дипломатичного корпусу нагадав, що у своїй інавгураційній промові Зеленський закликав представників української діаспори повертатися на батьківщину будувати успішну державу і пообіцяв надати їм громадянство України.

“У своїй інавгураційній промові президент Зеленський закликав етнічних українців за кордоном повернутися на батьківщину і всім разом реформувати Україну. Цей заклик дуже важливий і для мене. Хоч я не етнічний українець, але щиро переживаю за майбутнє країни, з якою пов’язана велика частина мого свідомого життя. Чверть століття я пропрацював у дипломатичному корпусі, представляючи інтереси Грузії, але ніколи не зачіпав інтереси України, завжди послідовно відстоював свою позицію”, – пояснив Катамадзе.

Він сказав, що рішення про зміну громадянства далося йому важко, але для нього дуже важливо “допомогти Україні стати успішною розвиненою державою”.

“Щиро зізнаюся, що відмовитися від громадянства Грузії було для мене важким і серйозним кроком. Але мені дуже важливо і цікаво бути причетним до позитивних змін, які – абсолютно в цьому переконаний – відбуватимуться в Україні. І ще. Вважаю себе боржником перед Україною”, – сказав він.

“Саме тому прошу президента Володимира Зеленського надати мені українське громадянство”, – підсумував Катамадзе.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини