Український драматург повідомив про плагіат його роботи у серіалі “Чорнобиль”

1239

Український драматург Павло Ар’є повідомив, що у серіалі “Чорнобиль” виробництва каналу HBO використали плагіат його роботи

Про це він написав у Facebook.- пише Еспресо
Після виходу 4 серії американсько-британського серіалу 27 травня в Україні глядачі помітили, що в епізоді було використано монолог з п’єси Ар’є  “На початку і наприкінці часів”.

Однією з перших свої здогадки щодо плагіату висловила журналістка “Громадського радіо” Олена Ребрик. 28 травня на своїй сторінці вона звернулась до Павла Ар’є, запитуючи, чи в курсі він, що HBO використали його діалоги і монолог у моменті із розповіддю старої жінки у 4 серії “Чорнобиля”.

“Що відбувається? Люди, я тут не про роялті чи ще щось, я лише про правду-істину, бо ця сцена і цей монолог – геніальні, це художня квінтессенція нашого болю і однієї окремої лінії. Ця сцена має канон і мільйони глядачів заслуговують знати, хто автор. Якщо я і згодні зі мною не помиляємося, то це справді важливо”, – зазначала Олена Ребрик.

Згодом журналістка підтвердила інформацію, що справді, монолог з вистави “Сталкери” було використано у серіалі “Чорнобиль” без жодної згоди українського драматурга.

Чорнобиль плагіат
Олена Ребрик відреагувала на плагіат HBO / Скріншот

В той же час Павло Ар’є теж відреагував на плагіат зі сторони HBO на сторінці у Facebook.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини