ЗСУ завдали удару із HIMARS: знищено багато техніки й офіцерів росіян (потужне відео)

2456

Збройні Сили України потужно вдарили по окупантах американськими комплексами HIMARS. Лише одного точного наведення було достатньо, щоб ліквідувати кількох офіцерів ворога, а також багато російської техніки.

Удару завдали по командному пункту ворога на Донбасі. Власні джерела в розвідці надали 24 каналу не лише деталі наслідків, а й ексклюзивне відео з атакованого місця.

Яку техніку окупантів знищили HIMARS

Командний пункт росіяни цинічно облаштували в одній із шкіл на окупованій території. На щастя, там не було нікого, окрім окупантів, тому ні що не стояло на заваді наших артилеристів.

Це була точка базування 20 армії збройних сил Росії. Розвідка встановила, що розбили військову частину міста Воронеж №89425. Уже відомо, що поміж знищених було багато офіцерів, однак точна кількість ще встановлюється.

Щодо техніки, то її там знищили досить багато. На записі після атаки видно, що там було скупчення приблизно 20 одиниць різних військових машин: від бензовозів до бронетранспортерів. Окрім цього, стояли й цивільні переобладнані окупантами позашляховики.

Але й військові позашляховики теж стояли. Зокрема, на відео видно елітні російські “Тигри”, які точно більше не заведуться й не зможуть завдати шкоди Україні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини