ЗСУ зачищають передову смугу лівого берега Дніпра – Гуменюк

490

Проте речниця Сил оборони Півдня не підтвердила, що ЗСУ уже на лівому березі Херсонщини. За її словами, поки що йдеться про контрбатарейну боротьбу.

ЗСУ зачищають передову смугу лівого берега Дніпра, проте поки що йдеться про контрбатарейну боротьбу.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомила речниця Об’єднаного координаційного центру Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк, пише ТСН

“Треба дуже ретельно фільтрувати інформацію і спиратися на офіційні джерела. Хайпом можна дуже сильно нашкодити Силам оборони. Поспішати з новинами не слід”, – сказала речниця, відповідаючи на питання, чи є українські військові на лівому березі Херсонщини.

За її словами, не зважаючи на те, що ворог продовжує обстрілювати правобережжя Херсонщини, за три останні доби у ЗСУ “досить потужні результати”.

“Це від 13 до 22 (знижених російських – Ред.) одиниць техніки. Нам вдається влучати та нищити артилерійські установки, танки, автобронетехніку, засоби ППО ворога. Наша робота по зачищенню передової смуги лівого берега досить потужна. Але працюємо поки що в контрбатарейному режимі”, — підсумувала Гуменюк.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини