Зоя Казанжи: “Олігархи-власники телеканалів граються в свої іграшки, пересуваючи людей, як шахматні фігурки…”

355

Російські канали так точно не змогли б. Свої це роблять значно вишуканіше, болючіше і українською мовою…

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Зоя Казанжи.

“Третю годину в квартирі працює телевізор – дивлюсь 1+1.
Слухайте, я думала, що ви, розповідаючи, що там паноптикум, перебільшуєте. Ні, ви переменшуєте.
Третю годину про Порошенка. Я за 15 хвилин зрозуміла, що гірше не було і не буде вже ніколи. З 16-ї почала думати – а на кого це розраховано? Ті, хто не буде голосувати, вже все знають. Навіть те, чого не було. Ті, хто буде голосувати, таке точно не дивляться. Ті, що не визначились, можуть просто втратити розум.
Жалкували, що заборонили російські канали. Не страшно. Російські канали так точно не змогли б. Свої це роблять значно вишуканіше, болючіше і українською мовою.
Якщо і на інших каналах таке ж саме, і не важливо – поливають Порошенко, Зеленського чи Тимошенко, – то це повний капець.
Що ж ви робите, олігархи-власники і передовий загін українських журналістів-телевізійників?..
Моє співчуття тим, хто це моніторить і змушений не лише дивитися, а і фіксувати-розшифровувати 🙁
І так, суцільний Зеленський – купа програм, озвучка документального фільму про Рейгана – “президента-артиста”, 95-й квартал, ролики…
Олігархи-власники телеканалів граються в свої іграшки, пересуваючи людей, як шахматні фігурки, благословляють зомбування депресією і безнадією, брехнею і страхами.
А все для того, щоб отримати або не втратити ресурси нашої нещасної країни”.

Третю годину в квартирі працює телевізор – дивлюсь 1+1. Слухайте, я думала, що ви, розповідаючи, що там паноптикум, перебільшуєте. Ні, ви переменшуєте. Третю годину про Порошенка. Я за 15 хвилин зрозуміла, що гірше не було і не буде вже ніколи. З 16-ї почала думати – а на кого це розраховано? Ті, хто не буде голосувати, вже все знають. Навіть те, чого не було. Ті, хто буде голосувати, таке точно не дивляться. Ті, що не визначились, можуть просто втратити розум. Жалкували, що заборонили російські канали. Не страшно. Російські канали так точно не змогли б. Свої це роблять значно вишуканіше, болючіше і українською мовою. Якщо і на інших каналах таке ж саме, і не важливо – поливають Порошенко, Зеленського чи Тимошенко, – то це повний капець. Що ж ви робите, олігархи-власники і передовий загін українських журналістів-телевізійників?.. Моє співчуття тим, хто це моніторить і змушений не лише дивитися, а і фіксувати-розшифровувати :(І так, суцільний Зеленський – купа програм, озвучка документального фільму про Рейгана – "президента-артиста", 95-й квартал, ролики… Олігархи-власники телеканалів граються в свої іграшки, пересуваючи людей, як шахматні фігурки, благословляють зомбування депресією і безнадією, брехнею і страхами. А все для того, щоб отримати або не втратити ресурси нашої нещасної країни.

Gepostet von Zoya Kazanzhy am Samstag, 23. März 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine