Блогер: “Сильно погоджуся з Супрун та іншими людьми з питання поширених нині емоційних загроз емігрувати через неприємний результат виборів…”

1656

Може вам дійсно варто емігрувати, причому взагалі незалежно від цих або будь-яких інших виборів?

Про це на своїй сторінці пише Katerina Zolotareva.

“Ось сильно погоджуся з Супрун та іншими людьми з питання поширених нині емоційних загроз емігрувати через неприємний результат виборів (раптом не той переможе) від деяких зоотечисників.
Шановні мої зоотечественнікі! Нагадую вам, що ви живете в країні, яка пройшла ось уже два Майдани за останні 15 років, найближчий з яких закінчився смертями і втечею діючої влади.
Після цього на нас напала одна з найпотужніших країн світу. І ось минуло 5 років. А ми є. Більш того, ще й незалежні. Ще й отримали якісь відчутні преференції від цивілізованого світу.
І якщо знаючи це, ви ссите стандартну демократичну процедуру виборів і погрожуєте емігрувати, то задумайтеся – може ви насправді ментально давно в якійсь іншій країні живете?
І може вам дійсно варто емігрувати, причому взагалі незалежно від цих або будь-яких інших виборів? Ну тому що аж так не вірити в країну і вважати її слабкою і жалюгідною, але жити в ній – лицемірство.
Не скавульчіть, бл*дь.
Не нийте!
Ніщо. Нас. Не зламає.
Україна була.
Україна є.
Україна буде.
А хто в цьому сумнівається – на вихід!”

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини