Зникнення 7-річного Владислава: тіло хлопчика знайшли під кригою Київського водосховища

720

На Київщині зникла 7-річна дитина. Рятувальники добу шукали хлопця. На жаль, знайшли його уже мертвого в заплаві річки Ірпінь у Вишгородському районі.

У понеділок, 4 грудня, у Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили про закінчення пошукової операції Владислава Гарвати. Жив він у селі Козаровичі Димерської селищної громади Вишгородського району, – пише 24 канал.

Рятувальники знайшли тіло дитини у річці

Хлопчик був зростом у 110 сантиметрів. Мав худорляву тілобудову, світле волосся та зелені очі. Поширюючи саме таку характеристику, його шукали упродовж доби.

Мати звернулась до правоохоронних органів із заявою про зникнення сина 3 грудня. Вона зазначила, що бачила його востаннє за день до того, та уточнила, що хлопець, ймовірно, сам пішов з дому в невідомому напрямку.

Пошуки закінчились трагічно. На жаль, дитина загинула. О 10:20, 4 грудня було знайдено тіло дитини та вилучено зі заплави річки Ірпінь у селі Козаровичі Вишгородського району групою водолазно-рятувального відділення.

Додамо, що ця водойма є частиною Київського водосховища – зараз через мороз вона покрилась кригою. Водночас відомо, що до пошуків хлопчика було залучено, окрім рятувальників, усі підрозділи поліції області.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини