“Змінюється кожен день” – Джамала розповіла, як росте її новонароджений син

1180

Два тижні тому на світ з’явився другий син співачки Селім-Гірай. Джамала зізналася, що малюк вимагає безліч уваги та змінюється кожного дня. Зірка намагається не прогавити жодного моменту й зізнається, що її первісток Емір зростав по-іншому.

19 червня 2020 року на світ з’явився другий син Джамали, якого вона назвала Селім-Гірай. З новонародженим малюком зіркова мама вже встигла здійснити першу прогулянку, проте показувати обличчя хлопчика не поспішає, передає 24 канал. Співачка все ж вирішила поділитися з публікою подробицями особистого життя після поповнення у сім’ї, опублікувавши чуттєвий допис в інстаграм-профілі.

Попри те, що старшому сину Еміру всього 2 роки, Джамала присвячує себе Селім-Гіраю, який вимагає значно більше уваги від батьків, ніж потребував первісток подружжя. Проте артистка насолоджується моментами материнства, а виховання двох синів окрилює її.

Знаменитість розповіла, що новонароджений хлопчик дуже швидко росте та змінюється, тому матуся прагне закарбувати кожну мить у пам’яті.

“Я бачу, як Селім-Гірай змінюється просто кожен день, це навіть непристойно. Не пам’ятаю, щоб я помічала, як Емір так швидко змінюється. Вдивляєшся в деталі: ось брова, ось око, ось розпрямляється обличчя. Мені здавалося, це процес буде повільніше відбуватися. І я жадібно вдивляюся в Селім-Гірая, хочу зафіксувати в пам’яті кожну секунду”, – відверто зізналась Джамала.

Зворушливий допис виконавиця доповнила родинним фотом часів другої вагітності. Зйомку з сином Еміром і чоловіком Бекіром Сулеймановим вона влаштувала на останніх термінах у мальовничому полі. На чуттєвому кадрі хлопчик ніжно пригорнувся до округлого животика мами в очікуванні братика, а його тато спостерігає за своєрідним спілкуванням синів.

View this post on Instagram

Две недели. Ровно две недели как я мама двух мальчиков. Говорят, что мама, у которой два сына, по-настоящему имеет крылья. Тут все сходится, у меня даже песня имеется на этот счёт 😂 ⠀ Хочется, конечно, скорее наладить расписание. Могу сказать, что этот парень определенно требует больше внимания, нежели требовал Эмир. То ли лето, то ли весь хаос, который происходит за окном, располагает к тому, чтобы ещё больше насладиться моментами материнства. Я вижу, как Селим-Гирай меняется просто каждый день, это даже неприлично 😂 Не помню, чтобы я замечала, как Эмир так быстро меняется… Всматриваешься в детали: вот бровь, вот глаз, вот распрямляется лицо… Мне казалось, это процесс будет медленнее происходить. И я жадно всматриваюсь в Селим-Гирая, хочу зафиксировать в памяти каждую секунду ❤️ ⠀ Круто быть мамой двух мальчиков! – смело могу заявить спустя две недели 😂 ⠀ Очень соскучилась по всем своим друзьям. А ещё я скучаю по лету. Дай Бог, чтоб у всех нас оно состоялось ☀️ ⠀ #Maşallah

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини