Жодних порушень у дисертації Іллі Киви не підтверджено, – Шкарлет

1185

Міністерство освіти і науки України досі не отримало жодних скарг на порушення в дисертації народного депутата Іллі Ківи

З такою заявою виступив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає Еспресо.TV.

“Ось сьогодні (12 червня – ред.) документи зайшли до Міністерства освіти на експертизу. Я точно впевнений, що фахівці міністерства і експертна рада зроблять професійну експертизу цієї дисертації. А далі будемо вирішувати на підставі фактів”, – сказав міністр в інтерв’ю Радіо Свобода..

Він додав, що жодних заперечень з приводу дисертації Ківи до Міносвіти не надходило.

“Заперечень в Міносвіти взагалі не надійшло. І навіть сьогодні, коли справа щодо дисертації надійшла, жодних фактів, нічого немає. Опір який? У соцмережах? Ну, воно завжди”, – заявив міністр.

“Якщо у когось є якісь підтвердження одного, другого, третього, офіційно людина повинна підписатися, що у неї є, не просто з соцмереж кинути знеособлену інформацію, адже це анонімка об’єктивно”, – наголосив Шкарлет.

Разом з тим, журналіст проекту Bihus.Info Данило Мокрик заявив, що заяву про порушення було передано в Міносвіти за кілька днів після захисту Ківою дисертації.

“Через кілька днів після захисту ми з юристами BIHUS.Info направили в Міносвіти заяву, в якій зазначили основні порушення в дисертації. З Міністерства отримали відповідь, що відомості будуть враховані”, – написав він у соцмережі Facebook.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини