Жінка померла під стінами лікарні, медики їй відмовили: винних у трагедії не покарали

1510

Справу про смерть 53-річної Світлани Гончар під стінами Боярської центральної районної лікарні в Київській області так і не розслідують.

Досі правоохоронці навіть не опитали лікарів, які відмовилися приймати важкохвору жінку. Родичі вважають, що винні можуть уникнути покарання, – пише  OBOZREVATEL.

Лікарі Боярської лікарні відмовилися приймати пацієнтку

25 жовтня швидка допомога доправила Світлану в Боярську центральну районну лікарню. Кілька днів жінка почувалася погано. Як розповіла дочка Стефанія Євстіфеєва, 22 жовтня вона спробувала викликати швидку для мами, однак лікарі відмовилися приїжджати.

Наступного дня в поліклініці не захотіли прийняти виклик лікаря додому, оскільки Стефанія запізнилася з дзвінком на 10 хвилин. Це була п’ятниця, а в неділю її мамі стало зовсім погано.

Світлані Гончар було всього 53 роки

Зрештою Світлану повезли в Боярську лікарню, проте там медики відмовилися приймати пацієнтку, пославшись на те, що у них нібито немає вільних місць.

Реанімаційні дії намагалися проводити просто в машині швидкої допомоги під стінами лікарні, але жінка померла.

У справі немає жодних матеріалів про лікарів

Стефанія не може змиритися з тим, що лікарі так учинили з її матір’ю. “Я впевнена, якщо б вони відразу почали надавати допомогу, то мама б ще жила. Що могли зробити медики швидкої? Масаж серця, адреналін, крапельницю, яку навіть тримав у руках мій тато. Вона померла на очах у мого чоловіка і мого батька”, – мало не плаче дочка Світлани Гончар.

Світлану привезли в Боярську лікарню, але допомоги їй тут не надали

Дівчина написала заяву до поліції. Проте, за її словами, слідча нічого не робить, щоб хоча б встановити винних.

“Я тиждень шукала слідчу, щоб з нею поговорити. Вона весь час була зайнята. Нарешті мені дали можливість ознайомитися з матеріалами. І яким же було моє здивування, коли я побачила в справі тільки свої свідчення. Все! Там немає опитування медиків швидкої, немає документа про відмову брати мою маму в лікарню. Не встановлені й не опитані лікарі, які відмовилися приймати маму в Боярську лікарню. Слідча навіть не викликала мого батька, щоб його опитати, адже він був з мамою в тій швидкій. Минуло стільки часу! Фактично люди уникають покарання”, – обурюється Стефанія.

У Боярській центральній районній лікарні ще в листопаді минулого року відмовилися відповідати на запитання. Також не надійшло відповіді на наш офіційний запит від директора цього медзакладу Бориса Ляви.

Світлана Гончар з онукою

Ми знову зв’язалися з Боярською лікарнею, однак її керівник на зв’язок так і не вийшов. “У нас реорганізація, він постійно зайнятий”, – повідомила секретарка в його приймальні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини