Зеленський запропонував Росії “дипломатичний шлях” закінчення війни

619

Росії слід вже почати виводити свої війська, а не чекати, поки загине багато людей і Україна виштовхала їх силою.

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий дипломатичним шляхом закінчити російську війну проти України, якщо Росія погодиться вивести свої війська з окупованих території України, не очікуючи, поки Україна зробить це силовим шляхом.

Про це президент заявив під час свого інтервʼю латиноамериканським ЗМІ, – пише ТСН.

Він зазначив, що Росії слід вже почати виводити свої війська, а не чекати, поки загине багато людей і Україна виштовхала їх силою.

“Я вважаю, що це велика різниця. Так, результат однаковий, з одного боку. Я вважаю, що ні. Я вважаю, що ми деокупуємо наші території. А яким чином, для мене дуже важливо – втрачати людей або зменшити втрати. І від цього залежить потім, знову ж таки, чи готові ми до будь-якого діалогу”, сказав Зеленський.

Він підкреслив, що лише від рішення Кремля залежить те, яким чином Україна деокупує свої землі.

“Сьогодні це бачать наші партнери. І вже ті країни, які були скептичні, наприклад, Німеччина, канцлер Шольц, відкрито говорить: “Я вважаю, що з Росією немає про що говорити, поки вона не вийде з території”. Зверніть увагу, не поки Україна деокупує, а поки Росія не вийде, тому що тут є логіка для мене. Якщо ти хочеш зі мною розмовляти і розмовляти з цивілізованим світом, ти повинен не чекати, поки тебе виб’ють силою. І виб’ють. Тому що, вибиваючи силою і армією, ми втрачаємо людей. Питання не в часі, бог з ним, заради перемоги ми не втомлюємось. Якщо ми вибиваємо силою, то коли ми їх витиснемо з нашої території, про що їм з нами говорити? Який сенс вже говорити?” – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що тоді Росія буде шукати собі інших лідерів, які зможуть знайти підхід до всього цивілізованого світу, знайти можливість, щоб з ними люди якісь сідали хоч про щось говорити, тому що після того, що вони зробили, до діалогу з ними ніхто не готовий.

“Це якщо ми вибиваємо силою, тому така велика різниця”, – сказав голова держави.

Зеленський також висловив впевненість втому, що інше керівництво Російської Федерації буде шукати вихід з ситуації, а російське суспільство вже починає розуміти питання “внутрішнього вибуху — це питання часу”.

Також президент назвав підміною фактів і понять заяви російського керівництва про те, що, якщо Росія програє в цій війні, то її не буде.

“Якщо ми будемо битися до кінця і витиснемо їх силою, їх точно не буде в тому вигляді, в якому вони є зараз. Тому що в них буде вибух суспільний, що вони втратили і державу, і повагу, і місце за дипломатичним столом, і втратили армію, все втратили. В них буде всередині революція і не одна. Бо велика територія, і різні люди, різні народи там живуть. Тому буде багато всього”, – сказав Зеленський.

Президент додав, що для теперішнього керівництва Росії вже нема простого виходу бо “вони вбивці”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини