Зеленський спрогнозував, коли Україна переможе Росію

868

Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна зможе перемогти російського агресора до наступного саміту НАТО. Зауважимо, що він відбудеться у середині 2024 року.

Про це український лідер заявив під час пресконференції за підсумками Вільнюського саміту НАТО, інформує 24 КаналЗеленський наголосив, що він вірить у перемогу нашої країни.

Зеленський вірить у перемогу України за рік

Так, президент відповів на питання журналістів про очікування України до наступного саміту НАТО. Зеленський заявив, перемога – це головне та єдине його бажання.

Ми віримо в перемогу. Ми віримо, що наступний дуже важливий крок для України буде на наступному саміті НАТО – символічно, все ж таки 75 років Альянсу – у Вашингтоні. Мені здається, нам треба багато працювати й готуватись до цього саміту,
– сказав український лідер.

Зеленський наголосив, що з перемогою України точно прийде членство в НАТО.

“І точно все всім зрозуміло: ми вже маємо абсолютну єдність, що Україна буде членом Європейського Союзу. Це абсолютно справедливо: Україна виборювала таке недалеке майбутнє для себе – бути рівноправним членом ЄС, безпекового альянсу і незалежною державою”, – додав президент України.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини