Зеленський назвав умову для переговорів із Росією: важко сказати, хто тоді представлятиме РФ

561

Президент України Володимир Зеленський назвав умову для переговорів із країною-агресором Росією. Він заявив, що дипломатія стане можливою лише після того, як держава-окупант без бою виведе свої війська з нашої території.

Про це глава держави заявив під час пресконференції за результатами Бучанського саміту. Гарант зазначив, що невідомо, хто на той момент обійматиме посаду представника РФ, – пише OBOZREVATEL

“Так, звичайно, буде фіксація закінчення війни. Але тільки за цим великим столом, там, де порядні сидітимуть держави, і представник Російської Федерації, мені дуже складно уявити, хто на той час буде представником Росії, який без бою спочатку виведе всі війська з нашої території, тоді почнеться дипломатичний формат”, – сказав Зеленський.

Він додав, що у разі перемоги України на фронті, коли ЗСУ “силою вибиватимуть їх (росіян. – Ред.) усіх до кінця, то з такими людьми нема про що говорити загалом”. У РФ, за словами Зеленського, так будуть великі втрати.

“Буде велика кількість жepтв. Про що з цими людьми загалом говорити? Вони мають бути ізольовані, такими, кому не тиснуть руки. Ось і все”, – наголосив президент.

Також глава держави згадав про свою “формулу миру”, де запропоновано “абсолютно конкретну послідовність дій, яка однозначно приведе до закінчення війни, тому що ми хочемо миру”. 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини