Зеленський назвав неминучими переговори з Росією

1785

Кандидат в президенти Володимир Зеленський сказав, що в разі перемоги на виборах він готовий вести переговори з Росією про мир на Донбасі і хоче залучити до них США і Великобританію.

Про це він заявив в інтерв’ю західним ЗМІ і українському Kyivpost, – повідомляє thickpolicy.

Володимир Зеленський, вибори, Росія, переговори, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

«Ми більше не хочемо війни, і ми цю війну не починали. Але якщо у нас є хоч якась можливість цю війну закінчити, ми повинні зробити все, щоб припинили вмирати наші люди», — сказав він.

Мирний план, який підтримує лідируючий кандидат у президенти, передбачає в першу чергу припинення вогню. «Повернення всіх територій — це питання серйозне. Не треба вішати на себе статус президента — будь-яка людина вам скаже: ми всі хочемо і будемо боротися доти, поки не повернемо всі території. Це наш будинок, і ми будемо його захищати», — сказав він.

Зеленський сказав, що Мінські угоди не працюють і необхідно розширювати «стіл переговорів» за рахунок Великобританії і США. При цьому він назвав неминучими переговори з Росією. «Нікуди не втечеш, звичайно ж, потрібно говорити з представниками Російської Федерації», — сказав Зеленський.

Він розповів, що спілкувався з цього приводу з спецпредставником Державного департаменту США Куртом Волкером, і підтримав його бачення мирного врегулювання.

«Мені подобається план Волкера: на лінію розмежування заходять миротворці, потім в міста і маленькі села, потім переходять до Луганська і Донецька», — заявив Зеленський.

Варіант здачі Криму в обмін на мир на Донбасі Зеленський назвав неприйнятним. «Ми не уступаємо Крим, це наша земля», — сказав він.

Фото з відкритих джерел.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини